banblack

Log in

Trzy dni duchowej refleksji [ZAPROSZENIE]

Trzy dni duchowej refleksji [ZAPROSZENIE] fot. Daniel Śmiłowski

Od 7 do 9 lipca w hali Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie (ul. Odrodzenia 28b) odbędzie się kolejny, trzydniowy Kongres Świadków Jehowy. Tym razem bracia i siostry spotykają się pod hasłem „Nie poddawaj się!”.

Trzydniowy program składa się z 52 części, które zostaną przedstawione w formie przemówień, wywiadów oraz krótkich materiałów filmowych. Ponadto każdego popołudnia zostanie wyświetlony fragment trzyczęściowego, pełnometrażowego filmu pod tytułem: „Pamiętaj o żonie Lota.” Został on przygotowany z myślą o rodzinach. Jednym z kluczowych punktów programu będzie publiczny wykład biblijny zatytułowany: „Nigdy nie trać nadziei!”. Zostanie on przedstawiony w niedzielę o godzinie 11.20. Podobnie jak w poprzednich latach, kilka tygodni przed kongresem Świadkowie Jehowy będą osobiście wręczać specjalne zaproszenia wszystkim mieszkańcom Lubina, Legnicy, Głogowa, Leszna, Rawicza, Gostynia, Żarowa, Środy Śląskiej, Strzegomia, Wińska, Wołowa oraz okolicznych miejscowości. Gdyby nie dotarło do Państwa zaproszenie, proszę i tak czuć się zaproszonym. Na kongres może przybyć każdy zainteresowany, a wstęp jest zupełnie bezpłatny. Koszty organizowania kongresów pokrywane są z dobrowolnych datków. W ubiegłym roku na całym świecie z naszych kongresów skorzystało prawie 13 milionów osób. Tegoroczny program każdego dnia rozpocznie się o godz. 9.20.    

Więcej informacji na stronie internetowej:  www.jw.org

https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-jehowy/zgromadzenia/

https://www.jw.org/pl/wiadomo%C5%9Bci/wiadomo%C5%9Bci/regiony/%C5%9Bwiat/rozpoczynaja-sie-kongresy-swiadkow-jehowy-2017/

Jawor