banblack

Log in

[JAWOR] Burmistrz Bera nagrodzony Orłem Tygodnika “Wprost”

To ogromna duma dla Jawora. Burmistrz Emilian Bera otrzymał statuetkę Orła Tygodnika “Wprost” dla najlepszego samorządowca regionu. Orły Wprost to nagrody dla firm, samorządów oraz wybitnych osobowości regionu. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski. 

 

– Jest to dla mnie bardzo prestiżowe wyróżnienie, które motywuje do jeszcze większej pracy na rzecz mieszkańców Jawora. Otrzymanie tej wyjątkowej nagrody stanowi również pozytywny sygnał, że jesteśmy na dobrej drodze do rozwoju miasta. Niech ten piękny Orzeł będzie dla nas powodem do dumy dla nas wszystkichpowiedział Emilian Bera, burmistrz Jawora.

Podczas gali tytuł najlepszego sportowa regionu przypadł Piotrowi Małachowskiemu. Komitet redakcji “Wprost” docenił jego osiągnięcia sportowe oraz okazanie wielkiego serca i przekazanie swojego srebrnego medalu olimpijskiego na licytację, z której środki trafiły na leczenie chorego na raka chłopca. Nagrodę dla najlepszej firmy odebrał KGHM Polska Miedź, nagroda dla przedsiębiorcy regionu trafiła w ręce Bogdana Dzika, współtwórcy i członka zarządu Grupy Impel.

Jawor