banblack

Log in
Wydawca

Wydawca

URL strony:

Ze słońcem twarzą w twarz…

28 lipca 2018 r. odeszła do domu Ojca Kora… Olga Sipowicz z domu Ostrowska w 2014 r. zakomunikowała publicznie, że jest chora na raka. Genialna wokalistka miała 67 lat.

Solistka legendarnego zespołu Maanam pozostanie w naszej pamięci jako symbol buntu wobec PRL-owskiego systemu. Pozostawiła swoje teksty, zbiory wierszy i nagrania ze swoim fantastycznym głosem. (*)

  • Dział: Polska

[DK3] Groźny wypadek pod Małuszowem

Około godz. 16:30 na trasie Jawor-Małuszów doszło do poważnego wypadku z udziałem czterech pojazdów. Krajowa „trójka” była zamknięta dla ruchu do godz. 21:40.

  • Dział: Video

[DK3] Pieszy potrącony przez ciężarówkę!

Wielokilometrowe korki, objazdy i nieszczęście na DK3. W Małuszowie doszło do potrącenia pieszego przez ciężarówkę. Poszkodowanego z poważnymi obrażeniami przewieziono do szpitala specjalistycznego w Legnicy.

Obywatelu, sprawdź swój dowód!

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak apeluje do mieszkańców regionu o sprawdzenie ważności dowodu osobistego. W ubiegłym roku ponad czterem milionom osób skończył się okres ważności tego dokumentu tożsamości. Według danych przekazanych przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji na samym Dolnym Śląsku to ponad 65 tys. osób. Z kolei w pierwszym kwartale 2018 r. upływa termin ważności dowodów ponad 68 tys. Dolnoślązaków.

Subskrybuj to źródło RSS

Jawor